Резерв

На зв’язку колектив Луганського українського театру!

06.05.2020 1 год тому.

Добрий день, шановні друзі!

На зв’язку колектив Луганського українського театру!

Сьогодні, коли обмеження в буденному розкладі життя торкнулися кожного, надзвичайно важливо підтримувати одне одного, допомагати, ділитись досвідом.  

Безперечно, загроза розповсюдження епідемії змінила наше життя. І люди по-різному сприймають вимушену ізоляцію. Але ми впевнені, що в творчості немає карантину і продовжуємо працювати дистанційно. Час не спинився, проте з’явилась можливість витрачати його з максимальною користю для себе.

Для кожного з нас, як творчих особистостей, важливо відчувати себе в формі. Тому, карантин – це  зручна нагода для того, щоб посилити заняття фізичною підготовкою, пора відновити  навички музикування та читання вголос, шанс пригадати досвід сольного співу, танцю тощо.

І якщо це не самостійна робота, то відеочат – нам у поміч! Тепер ми проводимо там репетиції, відвідуємо тренінги головного балетмейстера, вчимо партії з хормейстером. І відстань між нами – не проблема! Більше того, простір не обмежений кількістю репетиційних кімнат, а під час роботи можна попрацювати в кількох чатах. До того ж вдома ніщо не заважає за власним графіком читати нові п’єси і дивитись кращі постановки онлайн.

Немало наших вистав зазнали додаткових вводів якраз перед оголошенням карантину, тож для багатьох акторів – це зручна нагода зараз спокійно попрацювати  над роллю і провести індивідуальні читки з режисером чи партнерами по виставі.

Нещодавно актори започаткували проєкт #Дистанціюємось_бо_ми_того_варті. Серія гумористичних роликів тричі на тиждень розповідатиме про репетиції, творче життя під час самоізоляції, буденні справи митців. Короткі відео можна подивитись на сторінці театру у Фейсбуці. Там же невдовзі можна буде взяти участь в опитуванні щодо нового логотипу театру. Долучайтесь!

#Дистанціюємось_бо_ми_того_вартіТобі досі цікаво, як проходять репетиції під час карантину?😉 Наш Денис Пономаренко згадує виставу «За двома зайцями» та продовжує розкривати секрети домашніх репетицій#ukrlugteatr #театрвдома #сидивдома #залишайсявдома #акторитежлюди #театральнасамоізоляція

Опубліковано Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр Пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

#Дистанціюємось_бо_ми_того_варті🎭Не тільки театр навчає діяти в запропонованих обставинах, а й карантин😷Актриса театру Инна Амброзиева згадує виставу «Звідки беруться діти» та робить «домашку» з дочкою😁✅Що з цього вийшло дивіться самі👇#ukrlugteatr #театрвдома #сидивдома #залишайсявдома #акторитежлюди #театральнасамоізоляція

Опубліковано Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр Вівторок, 5 травня 2020 р.

#Дистанціюємось_бо_ми_того_варті🎭Друзі, ми продовжуємо знайомити вас з нашими репетиціями в домашніх умовах, на відео сцена з нової вистави «Американська рулетка» О. Марданя, яку ви побачите одразу після закінчення карантину😷Навчаємось разом з Ольга Яковенко та Володимиром Благим відчувати партнера на відстані!😜#ukrlugteatr #театрвдома #сидивдома #залишайсявдома #акторитежлюди #театральнасамоізоляція

Опубліковано Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр Вівторок, 21 квітня 2020 р.

Ми знаємо – карантин тимчасовий, а любов і театр – вічні! Настане день, коли всі повернуться до звичного режиму роботи і відпочинку. Відновивши свою діяльність після ізоляції, Луганський український театр запросить своїх шанувальників відвідати три свіженькі вистави: драму за класичним твором Івана Карпенка-Карого «Безталання», камерну прем’єру сучасної авторки Ганни Устинової «І в біді, і в щасті», а також оновлену комедію Олександра Марданя «Американська рулетка». З нетерпінням чекаємо на зустріч і живе спілкування! А поки що ми дотримуємось простих правил: не виходимо на вулицю без крайньої необхідності, якнайчастіше миємо руки, дружимо з антисептиками, фільтруємо інформацію про вірус і головне – зберігаємо спокій. Закликаємо разом із нами заряджатись оптимізмом, дбати про особисту та інформаційну гігієну, і звичайно ж, берегти себе і своїх близьких! До побачення!

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Римма Зюбіна та Олег Коркушко

У студії радіо 49’паралель — одни з найвідоміших акторів України,…

Наші гості — Ірма Вітовська та Віталіна Біблів

08 жовтня до студії радіо 49’паралель завітали зіркові гості, які…

Актуальне інтерв’ю — Сергій Дорофєєв

Про фестивальне життя театру, про 80-річчя, про третій Всеукраїнський фестиваль…

Наші гості — Чемпіони Європи з пауерліфтингу

У місті Плзень Чеської Республіки з 3 по 8 серпня…

Актуальне інтерв’ю

Вступати чи не вступати — ось у чому питання. Перефразовуючи…