На ремонт будинків у прифронтовій зоні Донеччини додатково виділили 15 млн гривень

29.07.2020 2 недели тому.

П’ятнадцять мільйонів гривень додатково виділили з бюджету Донецької області на ремонт будинків, пошкоджених в прифронтовій зоні в результаті обстрілів. Про це повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін в ході візиту на КПВВ «Майорське» 29 липня, передає Донецька ОДА. «У цьому році виділено 15 млн гривень на закупівлю будівельних матеріалів для відновлення пошкодженого житла, це додатково до того, що було вже закуплено в минулому році», — сказав Вадим Філашкін. Зазначається, що наразі відновлено 425 будинків. Над цим працюють співробітники ДСНС практично з усіх куточків нашої держави. Найбільше в результаті бойових дій постраждали житлові будинки в Ясинуватському, Бахмутському, Мар’їнському, Волноваському районах, а також у Торецьку, Авдіївці і Красногорівці. Там в поточному році планують відновити близько тисячі одиниць житла.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.