На порталі «Дія» з’явилися поради майбутнім та новоспеченим батькам

09.04.2020 2 месяца тому.

На порталі «Дія» з’явилися поради для тих, хто планує батьківство, та для тих, хто нещодавно став батьками. Про це повідомляє УНН із посиланням на Telegram-канал порталу. «На порталі «Дія» є 2 життєві події, які підкажуть, що робити: я планую дитину, у мене народилася дитина. Ви знайдете підказки, як дбати про здоров’я малюка, оформити державну допомогу при народженні дитини онлайн та інші важливі речі», — йдеться у повідомленні. Зокрема, на порталі можна знайти інформацію про те, що варто знати, до кого звернутись та як держава може допомогти майбутнім батькам. Окрім того, на порталі можна знайти інформацію про те, які потрібно робити аналізи під час вагітності, які є симптоми, на які варто звернути увагу, і після яких звернутись до лікаря, як потрібно харчуватись, які у працюючої жінки є права, як підготуватись до пологів та які речі потрібні новонародженій дитині. Для тих, у кого вже народилась дитина, є інструкція з її реєстрації, поради для підтримки здоров’я новоспеченої мами, а також дитини, і види допомоги, які майбутні батьки можуть отримати у зв’язку з народженням маляти.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.