На Донеччину доставили з Китаю 12 тонн засобів захисту для медиків

29.04.2020 1 месяц тому.

Донецька область отримала 12 тонн гуманітарного вантажу з індивідуальними засобами захисту від COVID-19 для медиків. Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації, передає ОстроВ. Літак з благодійною допомогою для медиків регіону прибув в Україну з Китаю. До складу гуманітарного вантажу увійшли 375 тисяч одноразових медичних масок, 150 тисяч респіраторів, 400 тисяч одноразових рукавичок, 15 тисяч захисних костюмів, 800 безконтактних термометрів тощо. Всі товари мають відповідні сертифікати якості, які разом з сертифікатом на отримання вантажу Донецької облдержадміністрації передали керівники благодійних фондів «Наш Краматорськ» і «Відновлення і розвиток». Найближчим часом засоби індивідуального захисту будуть розподілені і спрямовані в медичні заклади області.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.