На Донеччині провели унікальну операцію з ендопротезування грудного відділу аорти

03.07.2020 1 месяц тому.

Унікальну операцію для Донецької та Луганської областей — ендопротезування грудного відділу аорти — провели у Краматорську хірурги Дмитро Узун та Антон Орлов. Про це повідомляє Донецька ОДА. За операцією молодих колег, яка тривала чотири години, стежив запрошений гість із Києва, професор, провідний фахівець Національного Інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова Сергій Фуркало. Пацієнт Віталій Руднік після операції почувається добре. У лікарню мешканець Краматорська потрапив через тривалу недугу. У Віталія Рудніка через високий тиск розвилась патологія судин. Його ушпиталили в Краматорський кардіоцентр міської лікарні № 3, де чоловікові провели малоінвазивну операцію. Хірург Антон Орлов каже, що операція пройшла вдало, пацієнт вже на другий день встав з ліжка. Попереду у чоловіка тривале медикаментозне лікування. Сергій Фуркало констатував, що навіть для Києва операція такого типу є досить знаковою, бо їх робиться взагалі не так вже й багато. «Ми обговорювали багаторазово цього пацієнта, ми пропонували різні варіанти його лікування, і я думаю, що і кваліфікація, і підхід колег з Краматорська повністю відповідають поставленому завданню», — розповів він.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.