На Донеччині обговорюється створення Музею російсько-української війни

02.07.2020 1 месяц тому.

У Донецькій області обговорюється питання створення музею російсько-української війни. Воно стало темою наради при заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної 1 липня, повідомляє Донецька ОДА. Під час засідання йшлося про створення Музею російсько-української війни та виставки «Стежками неоголошеної війни», розташування та виділення земельної ділянки для музейного комплексу, надання експонатів для створення експозиції просто неба. Мета проєкту — репрезентація фактів та предметів, що розкривають причини і наслідки війни з використанням техніки та її елементів, мистецьких інсталяцій, які можуть зберігатися під відкритим небом. У музеї проводитиметься робота з вивчення та осмислення історії українського Сходу й різні заходи для консолідації та сприяння розвитку громадянської ідентичності на території регіону.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.