Міносвіти запустило окремий інформресурс про ключові зміни в освіті в період карантину в Україні

16.04.2020 2 месяца тому.

Міністерство освіти і науки України запустило окремий інформаційний ресурс про ключові зміни в освіті в період карантину. «Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, тепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі. Зокрема, тут розміщена інформація про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, ЗНО та вступну кампанію», — йдеться в повідомленні прес-служби міністерства, передає Інтерфакс-Україна. Зазначений інформресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів і коледжів. Сайт також містить корисну інформацію для педагогів — щодо режиму роботи, зарплати, відпустки, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання. Крім того, там зібрано контакти установ і служб, які стануть у пригоді, якщо потрібно буде уточнити інформацію. Зазначається, що в разі зміни режиму карантину або ухвалення нових рішень щодо нього в системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.