«Микрохим». Благодійна допомога в боротьбі з COVID 19

17.04.2020 1 месяц тому.

У зв’язку з критичною нестачею і штучним подорожчанням в Україні засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих препаратів, колектив рубіжанського підрозділу фармацевтичної компанії «Мікрохім» прийняв рішення на безоплатній основі передати партію респіраторів другого класу захисту і антисептиків для потреб медичних працівників. Співробітники компанії вважають таку міру першочерговою, адже навіть за умови подальшого зростання динаміки поширення захворювання, лікарі будуть продовжувати вести прийом громадян, незважаючи на загрозу власному здоров’ю.
«Усвідомлюючи ступінь ризику, якому щодня піддаються лікарі, колектив« Мікрохіму» одноголосно прийняв рішення передати медикам близько 2700 клапанних респіраторів другого класу захисту і близько 2200 антисептиків для обробки рук. Це хоч на деякий час зможе допомогти їм у нелегкій боротьбі з епідемією COVID-19 в нашій державі », — зазначила перший заступник генерального директора компанії « Мікрохім »Ірина Скороход.
Крім того, на регіональному рівні компанія надала благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту (це маски і дезрозчини) Рубіжанському міськвиконкому, Рубіжанському відділу Нацполіціі, філії Центру пробації в Луганській області і Рубіжанському міському відділу пробації, а також Сєверодонецькому відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.