Marathon in safety: марафон з кібербезпеки

28.09.2020 1 месяц тому.

Упродовж 2-4 жовтня проходитиме дитячий онлайн-марафон з кібербезпеки “Marathon in safety”. Подія відбуватиметься у межах ініціативи Meet and Code до Європейського Тижня коду.  

Тренери Регіонального тренінгового центру Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки розкриватимуть з дітьми такі практичні кейси:

  • Вірус на моєму комп’ютері – типові помилки, протидія, захист на майбутнє.
  • Крадіжка персональної інформації: хто? чому? як бути?
  • «Я знаю, як боротися з кіберзлочинністю».
  • «Мій смарфон – мої правила».
  • Соцмережі: підступність всевидячого ока.

Наприкінці марафону учасникам запропонують розробити моделі власних уроків з кібербезпеки, які учні зможуть представити на позакласному уроці у своїй школі.

Організатори події у Луганській області – Громадська Організація  «Луганське обласне відділення Української бібліотечної асоціації» – розповідають, що кожна дитина отримає сертифікат амбасадора/амбасадорки Марафону з кібербезпеки, а розробників найоригінальніших уроків з кібербезпеки нагородять подарунками для втілення IT ідей.

Марафон проходитиме на онлайн-платформі Zoom.

Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Луганський обласний академічний музично-драматичний театр

Актуальне інтерв’ю — До студії радіо «49 паралель» поспілкуватись про «Фестиваль думок 2020» завітали комунікаційна менеджерка фестивалю Маргарита Чернишова та координаторка благодійного фонду «Восток-SOS» Олександра Ворошилова

Наші Гості — Анжеліка Рудницька

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.