Коли школярам видадуть табелі і свідоцтва про середню освіту

21.04.2020 2 месяца тому.

Табелі і свідоцтва про здобуття базової середньої освіти учням повинні видати до 15 червня. Про це йдеться в листі-роз’ясненні МОН, оприлюдненому 16 квітня 2020 року, передає інформаційно-юридичний сайт «Я і закон». Керівники навчальних закладів повинні будуть розробити графік видачі випускникам 9-их класів свідоцтв з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних заходів. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому навчальному закладі, в МОН радять видавати табелі та інші відповідні документи через електронну пошту з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020-2021 навчального року.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.