Кабмін у середу планує визначитися з відкриттям ринків

27.04.2020 1 месяц тому.

Кабінет міністрів на засіданні у середу планує визначитися з питанням про відновлення роботи деяких продовольчих ринків. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі, передає УНН. «У середу Кабмін розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків. Це стало можливим завдяки тому, що МОЗ та Мінекономіки розробили чіткі критерії роботи та алгоритм контролю», — повідомив Прем’єр. З його слів, йдеться про відкриття більш ніж 280 продовольчих ринків по всій території України, які «зможуть функціонувати з дотриманням жорстких санітарних норм». «Цей перелік може бути розширений, якщо й інші ринки зможуть забезпечити належні умови роботи. За порушення вимог буде встановлена відповідальність, аж до закриття ринків на певний період», — додав Шмигаль.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.