«Фармбіотест» з Рубіжного почне тестувати на коронавірус всіх бажаючих в найближчі дні

22.05.2020 1 неделя тому.

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» з Рубіжного у зв’язку з пом’якшенням умов карантину планує відновлення роботи клінічного відділення і вводить обов’язкове тестування учасників досліджень і медичного персоналу на наявність вірусу SARS-CoV-2. Про це повідомляє прес-служба компанії. Зазначається, що тестування виконується у власній лабораторії молекулярно-генетичних досліджень «Фармібіотест» методом ПЛР. Згідно з прогнозами, епідеміологічна ситуація в країні буде поступово поліпшуватися, проте циркуляція коронавірусу серед населення збережеться ще тривалий час. Відновлення призупинених досліджень важливо не тільки для їх замовників — виробників ліків, але і для населення України, оскільки результати виконуваних на «Фармібіотесті» досліджень необхідні для державної реєстрації лікарських препаратів і появи їх в аптеках. У план досліджень на найближчий час також внесений препарат проти коронавірусу. Відбір біоматеріалу буде здійснюватися у спеціальних ізольованих боксах, що виключає зараження при заборі біоматеріалу. Крім того, представники Центру заявили про те, що в найближчі дні послуга тестування на наявність вірусу методом ПЛР — діагностики, яка є найточнішою у порівнянні з іншими методами, стане доступною і для кожного бажаючого. Важливо, що жителі Луганщини і Донеччини матимуть можливість отримати результат майже на наступний день після здачі матеріалу, так як аналіз буде здійснюватися у лабораторії молекулярної генетики у Рубіжному.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.