Донеччина отримала нові машини «швидкої допомоги»

28.04.2020 1 месяц тому.

Понад сорок автомобілів Peugeot і Ford поповнили автопарки станцій медичної допомоги Донецької області. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у Facebook, передає ОстроВ. «44 нових автомобілів Peugeot і Ford поповнили автопарки станцій медичної допомоги Донецької області — у Волновасі, Костянтинівці, Краматорську, Маріуполі та Слов’янську», — написав він. Автомобілі придбали для КНП «Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та його підрозділів на умовах співфінансування: 75% надійшло з державного, 25% — з обласного бюджетів.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.