Донеччина: коронавірус виявили у 22 працівників Слов’янського психіатричного інтернату

25.06.2020 1 неделя тому.

У Донецькій області одразу 22 випадки захворювання на COVID-19 виявили у Слов’янському психіатричному інтернаті. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко, передає Громадське. «+23 нові випадки COVID-19 лабораторно підтвердили протягом доби 24 червня на Донеччині – 1 у Краматорську, 22 – у Слов’янську. У Краматорську – 53-річна жінка, яка прибула із-за кордону, у Слов’янську – медпрацівники психоневрологічного інтернату (65-річний чоловік та 21 жінка)», – повідомив Кириленко. Він додав, що усі хворі – з числа контактних осіб тих, у кого коронавірус виявили раніше. Увесь персонал і пацієнтів медзакладу обстежать.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.