Домовленості про обмін і нові КПВВ: що обговорювали на засіданні ТКГ

28.05.2020 1 месяц тому.

Під час чергового засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ), яке відбулося у форматі відеоконференції, учасники домовилися обговорити наступного разу сформовані списки на взаємне звільнення утримуваних осіб. Про це повідомляє пресслужба президента України, інформує UATV. Українська делегація на початку засідання звернула увагу, що необхідно встановити безстрокове, безумовне і стале дотримання режиму тиші, а також наполягла на необхідності забезпечення з боку російської сторони безперешкодного доступу СММ ОБСЄ задля фіксації можливих порушень. Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повідомили, що їхні патрулі зафіксували сліди важкої техніки на території ОРДЛО. «Зі свого боку українська делегація наголосила, що під час позачергового засідання Тристоронньої контактної групи 22 травня 2020-го року представники ОБСЄ не підтвердили фактів обстрілів з боку Збройних сил України», – зазначається в повідомленні. Між Україною та ОБСЄ було досягнуте спільне розуміння безпекових питань – обидві сторони схиляються до повного виконання СММ ОБСЄ наданого мандату усіма силами та засобами. Тривають консультації щодо додаткових заходів реалізації режиму припинення вогню та оновленого плану розмінування. Також сторони продовжили обговорювати відкриття нових КПВВ на лінії розмежування, зокрема в Золотому, й обговорили забезпечення безперешкодного перетину КПВВ абітурієнтами в межах вступної кампанії, визначивши це гуманітарною підставою.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.