Дмитро Разумков 29 липня здійснив робочу поїздку до Луганської області

30.07.2020 2 недели тому.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 29 липня здійснив робочу поїздку до Луганської області. Про це повідомляє пресслужба Луганської облдержадміністрації. Разом із головою обласної державної адміністрації Сергієм Гайдаєм він оглянув Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп» у Кремінній, де тривають роботи із будівництва залу спортивної гімнастики. «Ми повинні створювати такі умови, щоб люди, які мешкають на тимчасово окупованій території, побачили, до чого потрібно прагнути. І нам це вдається», – наголосив Дмитро Разумков. Упродовж дня високопосадовець відвідав село Смолянинове Новоайдарського району, яке у липні постраждало внаслідок лісових пожеж, а також Кудряшівську загальноосвітню школу. Щодо можливості проведення виборів у населених пунктах уздовж лінії розмежування він зауважив: «Необхідна упевненість у дотриманні усіх умов для проведення чесних, відкритих, демократичних виборів. Та головним питанням залишається безпека громадян. Жодні вибори не повинні коштувати людських життів». Також Дмитро Разумков ознайомився з роботою 59-го військового мобільного госпіталю в Сєвєродонецьку та поспілкувався з особовим складом аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного Управління ДСНС України в Луганській області, розташованого у Рубіжному. Там він заслухав доповідь щодо ліквідації пожежі в Новоайдарському районі та подякував бійцям за мужність.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.