Для українських медиків проведуть телеміст за участю лікарів США

24.04.2020 1 месяц тому.

Для українських медиків, які надають меддопомогу пацієнтам з COVID-19, проведуть телеміст за участю українських лікарів, які повернулися з Італії, та лікарів з США. Про це на брифінгу 24 квітня сказала заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микитчак, повідомляє Укрінформ. Вона зазначила, що формат онлайн консультацій наразі є дуже ефективним. Так вже було проведено два телемостИ з китайськими фахівцями, які ділилися своїм досвідом з українськими лікарями. Також працює консультативний центр на телемедичній платформі для лікарів-анестезіологів. Заступник міністра також повідомила, що зараз МОЗ активно комунікує з регіонами стосовно як медичної реформи, так і всіх питань , що пов’язані з наданням меддопомоги при коронавірусній хворобі, та організацї меддопомоги в умовах карантину.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.