Депутати ухвалили закон, який підвищує соцзахист медиків і дозволяє залучати інтернів до боротьби з COVID-19

07.05.2020 4 недели тому.

Верховна Рада ухвалила закон, який підвищує соціальний захист медиків, які працюють з хворими на COVID-19, та дозволяє на волонтерських засадах залучати лікарів-інтернів до боротьби з коронавірусом. За законопроект проголосували 336 депутатів, повідомляє Громадське. Згідно з законом, медичні працівники, які перебувають на самоізоляції через роботу з хворими на COVID-19, мають отримувати 100% заробітної плати, незалежно від страхового стажу. Також на волонтерських засадах до боротьби з епідемією дозволяють залучати лікарів-інтернів, а також лікарів-спеціалістів, які ще не мають кваліфікаційної категорії зі встановленням обмежень щодо такого залучення. Вводиться обов’язкове тестування на амбулаторному та стаціонарному рівнях усіх, хто звертається за медичною допомогою з ознаками коронавірусної хвороби. Також обов’язкове тестування стосується контактних із хворими на COVID-19, медичних працівників, які працюють у закладах, де надають медичну допомогу інфікованим коронавірусом. Обов’язково тестуватимуть співробітників Нацполіції та Нацгвардії, незалежно від того, чи контактували вони з хворими.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.