День перемоги 9 травня у Рубіжному

День перемоги 9 травня у Рубіжному

10.05.2019 1 год тому.

9 травня у місті Рубіжне Луганської області відбулись урочистості з нагоди 74 річниці Дня перемоги у Другій світовій війні. Відзначимо, що потрапити на свято було не так просто – всі охочі проходили через металошукач, який був тільки у одному місці. Інші ж входи були під охороною, яка нікого не пропускала. Така система безпеки у Рубіжному продиктована російською агресією і воєнними діями, які досі точаться зовсім неподалік. Також були присутні бригади пожежних і медиків.

На урочистості завітали виконувач обов’язків голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, міський голова Рубіжного Сергій Хортів, який чомусь російською привітав усіх зі святом.

Хоча українці намагаються відійти від радянського минулого, все ж таки ми знову з ним стикнулися – деяких людей на свято скерували керівники організацій, у яких вони працюють. Зокрема і старшокласників також, як і 50 років назад, «підштовхують до дії» директори шкіл.

Після урочистого мітингу на площі пролунав святковий концерт,у якому взяли участь актори обласного музично-драматичного театру,а також творчі колективи місцевого будинку культури. У програмі святкового концерту були розповіді з фронту, патріотичні пісні,танцювальні композиції. По закінченні заходу пролунав гімн України, після якого усі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Закінчилась церемонія урочистим покладанням квітів до пам’ятника Визволителям міста Рубіжного.

Також було організовано пригощання гостей «польовою кашою» та «фронтовою горілкою». (Не обійшлося без ексцесів – спритні підлітки також вирішили не ловити гав).
Загалом захід відбувся на досить високому рівні, і жителі та гості міста лишились задоволеними цієюю подією.

Зауважимо, напередодні до Дня пам’яті та примирення і річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні виконувач обов’язків голови Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь звернувся до жителів області та ветеранів з промовою щодо необхідності вшанування пам’ять загиблим воїнам та визначного внеску українців у перемогу над нацизмом під час Другої світової війни.

«Роль України у цій війні – визначна, її внесок у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом – беззаперечний. Друга світова війна принесла величезні втрати для нашої країни – для кожної області, для кожного району, кожного міста і села. Кожна п’ята українська сім’я втратила члена своєї родини. Це та ціна, яку українці заплатили за бажання жити на мирній землі», — зазначив Сергій Філь.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.