Британія вже говорить про карантин до 2021 року: як змінюється ситуація з коронавірусом у світі

22.04.2020 1 месяц тому.

У Великій Британії розглядають можливість продовження карантину через пандемію COVID-19 до 2021 року. За словами прем’єр-міністра країни Бориса Джонсона, будь-яке зняття обмежувальних заходів може привести до нового спалаху хвороби, передає Апостроф. Деякі країни Європи вже зважилися на обережне пом’якшення карантинних заходів, з моменту введення яких пройшов приблизно місяць. У їх числі — Австрія, Німеччина, Польща і Данія. Уряд Італії підтвердив плани зняти частину обмежень з 4 травня, проте правила будуть відрізнятися в різних частинах країни. З 27 квітня лікарні, медичні центри, стоматології, фізіотерапевтичні та масажні салони у Швейцарії знову зможуть почати невідкладні процедури. У цей же час відкриються перукарні, салони краси, тату-салони і садівничі магазини. З 11 травня уряд планує дозволити почати навчання учням випускних класів. Також дозволять відкритися магазинам і ринкам. 8 червня запрацюють училища та університети. Крім того, почнуть роботу музеї, бібліотеки, ботанічні сади і зоопарки. Буде пом’якшено й існуючу заборону на проведення зборів більше 5 осіб, але подробиці про це оприлюднять наприкінці травня. У силі залишаються правила соціального дистанціювання і підвищені заходи гігієни. Президент США Дональд Трамп оголосив про намір призупинити видачу грін-карт іноземцям мінімум на 60 днів, щоб зберегти робочі місця для американців. Однак він відмовився від планів призупинити програми для тимчасових працівників через тиск бізнес-груп, яким загрожувала втрата доступу до іноземної робочої сили. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що категорично проти продовження канікул або введення карантину у школах, і закликав продовжувати навчальний процес, незважаючи на пандемію коронавірусу COVID-19. Крім того, він виступив проти обов’язкового носіння масок школярами. Влада Туреччини вводить сертифікацію готелів та туристичних об’єктів на безпеку від COVID-19. Місця перебування гостей будуть стерилізувати, а здоров’я персоналу регулярно перевіряти. Канцлер Австрії Себастьян Курц запропонував відкривати авіасполучення між країнами, що перемогли епідемію коронавірусу. За його словами, межі Шенгенської зони поки залишаються закритими, щоб ЄС міг бути захищений найкращим чином. Крім того, всередині ЄС діє суворий прикордонний режим, продовження якого залежить від розвитку ситуації. В якості найбільш ймовірних кандидатів, з якими Австрія може в майбутньому відкрити кордон, Курц назвав Чехію та Німеччину.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші Гості — Інтерв’ю з народними депутатами ВР України Ю.Клименко, С.Бобровською, Р.Костенко (партія «Голос»)

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.