«Більше стільців!»: Макс Кідрук приїхав з новою книгою на Луганщину

30.10.2019 7 месяцев тому.

Східний тур письменника Макса Кідрука не оминув і Старобільськ. Після Сєвєродонецька та Щастя автор з командою приїхав до Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки з презентацію нового роману «Доки світло не згасне назавжди». Сталося це 29 жовтня 2019 року від Різдва Христового.

Бонусом презентації стала доповнена реальність. Автор розповів, що до книжки створили мобільний застосунок. Він допомагає оживити сюжет, заглиблює у його нелінійність, відправляє читача в різні місця, де відбуваються події роману. Читачу варто лише навести смартфон на окремі піктограми в книзі – і відбудеться віртуальна магія. А ще в застосунку є чат, де можна побазікати з героями.

Важлива ремарка. Окрім того, що Макс Кідрук – письменник, мандрівник, колумніст, він ще й єдиний представник технотрилера в сучасній українській літературі. Також Кідрук активно популяризує у своїх творах науку, розкриває доволі скрупульозні наукові факти й теорії.

На самій презентації автор навіть продемонстрував прийоми дослідження окремих фактів з науки, медицини та фізіології. Секретики людського мозку, «вбивчі» білки́, видимі/невидимі спектри світла – як це все стосується сюжету «Доки світло не згасне назавжди»? А стосується, і на цьому все. Читайте.

«Рухаюся в бік гостросоціального роману», – говорить автор. І радить зі свого почати читати книги «Де немає Бога» або «Зазирни у мої сни».

Стилістично Кідрук хоче бути схожим на Девіда Мітчелла («Хмарний атлас»), а прикладом самобутнього твору, що живе своїм життям, вважає картину Едварда Гоппера «Опівнічники». До неї автор радить «навідуватися», коли кортить заглибитися у свободу сюжету.

На цьому поки все. Тур триває. Деталі про майбутні зустрічі – тут: http://bit.ly/2MVW5UB.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.