40% українських шкіл не мають якісного підключення до інтернету, – дослідження Мінцифри

10.06.2020 3 недели тому.

Міністерство цифрової трансформації України вперше провели детальне дослідження про якість підключення українських шкіл до інтернету. Так стало відомо, що 40% (6544) шкіл не мають підключення за допомогою оптоволоконних технологій. Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства. Передає «Детектор Медіа».

Аби отримати ці дані, дослідники проаналізували офіційні звіти навчальних закладів, опитування об’єктів соціальної інфраструктури, а також тендерні процедури.

У Мінцифри усвідомлюють, що оператори не заходять у невеличкі села через високий термін окупності інвестицій. Але з державною допомогою термін окупності таких інвестицій можна скоротити, а окрім того варто спростити діяльність операторів і провайдерів. З цією метою відомство нині активно розробляє Національний план розвитку широкосмугового доступу до інтернету, куди обіцяють включити школи без підключення.

«Таким чином не лише школи отримають якісний інтернет: можливість підключитися з’явиться й у мешканців сіл та містечок, де розташовані школи», – пишуть у міністерстві.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.