19 квітня відзначається Воскресіння Христове

17.04.2020 2 месяца тому.

Цього року українці відзначать Великдень — величне православне свято, якому налічується більше 2000 років, у неділю, 19 квітня, нагадує Новое время. На Великдень прийнято писати писанки — курячі варені яйця, пофарбовані і декоровані традиційними символами. Церква не забороняє фарбування яєць у будь-який колір, але популярні в наші дні наклейки та інший декор з традиційною символікою рекомендує вибирати з обережністю, уникаючи зображень Христа, Богородиці й інших святих. Напередодні найбільшого свята християн, згідно з церковно-обрядовими і народними звичаями і традиціями, потрібно пекти паски. Паска має бути урочистою і пишною. До Великодня також прийнято вишивати рушники і серветки, якими покривають великодні кошики перед походом до церкви. Вважається, що на Великдень прийнято радіти, пригощати інших і запрошувати в дім гостей. Але цього року рекомендуємо відсвяткувати Великдень у вузькому сімейному колі. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку. Радіо 49 паралель вітає всіх з наступаючими святами та бажає всім добробуту і міцного здоров’я! Не забувайте про карантин і бережіть себе!

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель консультант з регіонального розвитку Благодійної організації «Благодійний фонд всеукраїнське обєднання людей з наркозалежністю ВОЛНА» Олексій Квітковський.