Резерв

18 лютого в Сєвєродонецьку відбулась церемонія нагородження переможців XІІ обласного конкурсу «Молода людина Луганщини – 2019»

18.02.2020 2 года тому.

18 лютого в Сєвєродонецьку відбулась церемонія нагородження переможців XІІ обласного конкурсу «Молода людина Луганщини – 2019».
Відзначають талановиту молодь на Луганщині з 2007 року. Навіть складний для області 2014 не став винятком.
Основною метою конкурсу є визнання та підтримка соціально-вагомих досягнень молоді у різних сферах життєдіяльності, які спрямовані на розвиток Луганщини.
Урочиста церемонія нагородження розпочалась зі вступного слова Голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая. Очільник області привітав усіх переможців та подякував їм за внесок у розвиток Луганщини.

Загалом, конкурсанти змагались у 17 номінаціях.
Нагороду в номінації «Молодий працівник державної служби» отримала Лисянська Марія Максимівна з м. Сєвєродонецьк. Марія — головний спеціаліст відділу правової, договірної та претензійно-позовної роботи Головного територіального управління юстиції у Луганській області.
«Молодим освітянином року» став викладач історії та захисту Вітчизни Рубіжанського ліцею — Воронцов Володимир Михайлович із села Новокраснянка Кремінського району.
«Молодою журналісткою року» стала головна редакторка Сєвєродонецького ТБ ТОВ «ТК«СТВ» Федорова Анжеліка Максимівна.
Відзнаку за наукову діяльність у номінації «Молодий вчений року» отримав Яковенко Микола Олексійович з Сєвєродонецька. Він старший викладач та заступник начальника кафедри організації розслідування злочинів, доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін, доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Дідоренка.
«Молодою працівницею соціальної сфери» стала Карпцова Людмила Вікторівна із села Гончарівка, що на Сватівщині. Людмила — фахівець із соціальної роботи Сватівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Нагороду у номінації «Молодий громадський діяч року» отримав голова ГО «КОМРОЗ» Богданов Станіслав Сергійович з м. Попасна.
Відзнаку за громадську позицію у номінації «Молодий волонтер року» отримала Палагута Оксана Ігорівна — волонтерка Старобільскої районної організації Товариства Червоного Хреста України, координатор з психосоціальної підтримки та першої психологічної допомоги.
Відома як на Луганщині, так і у світі режесерка-постановниця з Сєвєродонецька Золотоверха Вероніка Володимирівна отримала нагороду «Відкриття року в галузі культури і мистецтва».
«Молодим медичним працівником року» став Дробков Валерій Андрійович з Кремінної. Валерій — лікар загальної практики – сімейний лікар комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кремінської райради».

«Молодим працівником рятувальної служби» став Павленко Олександр Сергійович з Лисичанська. Він є лейтенантом служби цивільного захисту, начальником відділення спеціальних вибухових робіт.
«Молодим працівником правоохоронних органів» став старший лейтенант Національної поліції України, інспектор тренінгового центру ГУНП в Луганській області Ігнатенко Андрій Віталійович з м. Сєвєродонецьк.
«Молодим військовослужбовцем» став капітан, заступник начальника госпіталю з морально-психологічного забезпечення у складі 59 військового мобільного госпіталю Гончаренко Євген Миколайович з м. Сєвєродонецьк.
«Молодою працівницею сфери промисловості» стала комерційна директорка торгово-промислового комплексу «Кураж» Арусханян Ліліт Левківна з Лисичанська.
«Молодим підприємцем року» став засновник та директор ТОВ «Східна Хімічна Компанія» Кисіль Жан Анатолійович з м. Сєвєродонецьк.
«Відкриттям року в галузі спорту» став Губаренко Тарас Олександрович з м. Сєвєродонецьк. Він активно займається кікбоксингом, тричі ставав Чемпіоном України та має звання «Майстер спорту України», є володарем Кубку України.
Заступниця директора по роботі з дітьми комунального закладу «Станично-Луганська районна централізована бібліотечна система» Сірєнко Вікторія Вадимівна перемогла у номінації «Молодий бібліотекар року».
«Молодим працівником сільського господарства року» став Павловський Сергій Сергійович з с. Новоолександрівка Біловодського району — наїзник філії «Новоолександрівський кінний завод №64» ДП «Конярство України».

У залі були присутні представники громадськості, місцевої та обласної влади, колеги та друзі номінантів. Переможці зі сцени дякували організаторам за чудову можливість допомогти рідній Луганщині. Для гостей була підготовлена яскрава розважальна програма. Радіо «49 паралель» має надію, що конкурс «Молода людина Луганщини» буде і надалі надихати молодь на цікаві проекти та дарувати нашій області відмінних спеціалістів у найрізноманітніших галузях.

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Наші гості — Римма Зюбіна та Олег Коркушко

У студії радіо 49’паралель — одни з найвідоміших акторів України,…

Наші гості — Ірма Вітовська та Віталіна Біблів

08 жовтня до студії радіо 49’паралель завітали зіркові гості, які…

Актуальне інтерв’ю — Сергій Дорофєєв

Про фестивальне життя театру, про 80-річчя, про третій Всеукраїнський фестиваль…

Наші гості — Чемпіони Європи з пауерліфтингу

У місті Плзень Чеської Республіки з 3 по 8 серпня…

Актуальне інтерв’ю

Вступати чи не вступати — ось у чому питання. Перефразовуючи…