01 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

01.06.2020 1 месяц тому.

Сьогодні, у перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Про це повідомляє UATV. Рішення про запровадження свята ухвалила Міжнародна демократична федерація жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949-го року. Таку ініціативу підтримала Організація Об’єднаних Націй. Вона оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності. ООН у 1959-му році ухвалила Декларацію прав дитини. Документ включав у себе статті, в яких звучить заклик до батьків, державних органів, місцевої влади та урядів, неурядових організацій визнати викладені в них права й свободи дітей і прагнути до їх дотримання. Водночас декларація мала лише рекомендаційний характер. 20 листопада 1989-го року ООН ухвалила Конвенцію про права дитини. Цей документ став першим та основним міжнародно-правовим документом, в якому права дитини розглядалися на рівні міжнародного права.

Останні інтерв'ю

Останні інтерв'ю

Всі інтерв'ю

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель генеральний директор науково-виробничої фірми «Мікрохім» Ігор Погромський

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49′ паралель директор клініко-діагностичного центру «Фармбіотест», професор, доктор біологічних наук Ігор Кузнєцов.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель виконуюча обов’язки директора Луганського обласного молодіжного центру Галина Посвалюк.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель методист міського методичного кабінету Рубіжанської міської ради Людмила Степанівна Левицька.

Актуальне інтерв’ю — У студії радіо 49 паралель головний лікар Луганського обласного наркологічного диспансеру, завідувач кафедри неврології та наркології Луганського державного медичного університету, доктор медичних наук Микола Олексійович Овчаренко.